• KLIMAATMISSIE.png
 • INNOVEX.png
 • DEPAREL.png
 • DEVRIES.png
 • AFAS.png
 • JUMBO.png
 • MARCUSINTERIEUR.png
 • FITNESS365.png
 • DISSEL.png
 • JS-SOLUTIONS.png
 • MORELISSE.png
 • PONDEALERGROEP.png
 • DORPSSLAGERIJ.png

Controle coronatoegangsbewijs: de aanpak van Switch

zondag 07 november 2021

Corona checkappHet zal niemand ontgaan zijn dat we als volleybalvereniging met ingang van 6 november het coronatoegangsbewijs van onze leden en bezoekers moeten gaan controleren. Als vereniging doen wij onze uiterste best om deze nieuwe maatregelen na te leven. Hier hebben wij echter jullie hulp en begrip voor nodig.Leden, ouders en andere bezoekers vanaf 18 jaar die de sportzaal van De Dissel betreden als wij die huren, mogen zolang deze nieuwe regels gelden alleen de sportzaal/kleedkamers betreden als zij een geldig coronatoegangsbewijs kunnen tonen én zich kunnen identificeren (via ID of controlevraag). Onze vrijwilligers verzorgen deze toegangscontrole.
Er is een uitzondering voor trainers, coaches, zaalwachten, scheidsrechters en andere vrijwilligers. Dit geldt niet voor ouders die meerijden naar uitwedstrijden, zij moeten bij wel een controletoegangsbewijs tonen.


De aanpak van Switch
 • Op trainingsavonden vragen wij onze trainers om het team dat zij training geven zelf te controleren.
  • Voor ouders van jeugdleden houdt dit in dat kinderen bij de ingang van de sportzaal gebracht en gehaald kunnen worden. Er zijn op trainingsavonden geen vrijwilligers beschikbaar voor controle aan de deur. Kinderen zullen, daar waar nodig, na de training door hun trainer naar de deur gebracht worden vanwaar zij weer opgehaald kunnen worden.
 • Op wedstrijdavonden vragen wij vrijwilligers om deze controle te verzorgen bij de ingang van de sportzaal.

Wat vraagt dat van jullie?

 • Heb je coronagerelateerde klachten: kom niet en laat je testen. Ook als je al gevaccineerd bent.
 • Bij een positieve test: blijf thuis en vermijd contact met anderen, ook als zij gevaccineerd zijn.
 • Heb je geen geldig coronatoegangsbewijs: breng onze vrijwilligers en vereniging niet in verlegenheid en blijf thuis.
 • Blijf de geldende hygiëne- en afstandsmaatregelen in acht houden.
  • 1,5 meter is een veilige afstand. Bescherm jezelf en anderen.
  • Schud geen handen.
  • Was vaak en goed je handen.
  • Hoest en nies in je elleboog.
  • Zorg voor voldoende frisse lucht en ventilatie in binnenruimtes.

Heb jij een uurtje over om te helpen met de toegangscontrole?

Iedereen wil natuurlijk wedstrijden kunnen blijven spelen. Maar daarvoor hebben we wel vrijwilligers nodig die de toegangscontrole verrichten. Heb jij een uurtje (of twee 😊) over om te komen helpen? Alle leden van Switch hebben zondagavond een nieuwsbericht ontvangen met daarin een inschrijflink. Bekijk in dit overzicht de dagen en tijden dat we vrijwilligers nodig hebben en vul je naam in als je kunt komen helpen. De controle vindt plaats in de zaal, dus je kunt tegelijkertijd onze teams zien spelen.

Wij realiseren ons heel goed dat dit een extra beroep doet op onze vrijwilligers en trainers omdat zij deze taak er ongevraagd bij krijgen. We rekenen op jullie begrip en medewerking bij de uitvoering van deze aan ons opgelegde taak.

Laten we hopen dat we deze maatregelen van korte duur zijn.

Delen: